Esileht

Kaitse ja niisutus kuivale silmale

Ocutears on säilitusaineteta ning sobib pikaajaliseks kasutamiseks nii tundlikele silmadele kui ka kontaktläätsede kandjatele.

Ocutears on meditsiiniseade.

Ocutears pakub kauakestvat leevendust vaevustele, mida põhjustavad:

  • mehaaniline stress, nt kõvade või pehmete kontaktläätsede kandmine või silmade diagnostilised protseduurid;
  • keskkonnategurid, nt konditsioneeritud õhk, tuul, külm või kuiv õhk, sigaretisuitsuga saastunud õhk;
  • visuaalne stress, mida põhjustab intensiivne töö silmadega: töötamine arvutiga, mikroskoobiga või kauakestev autojuhtimine.

Ocutears – abi kontaktläätsede kandjale

Ocutears sobib kontaktläätsede kandjatele. Kontaktläätsesid ei pea tilgutamise ajal eemaldama. Säilitusaineteta Ocutears on hästi talutav ka pikaajalisel kasutamisel.


Ocutears – abi kuiva silma sümptomite puhul

Ocutears sisaldab hüaluroonhappe naatriumsoola naatriumhüaluronaati (0,15%), mis oma füüsikaliste omadustega moodustab silma epiteelkihile ühtlase ja kauakestva kaitsekihi nägemist halvendamata.

Kuiva silma test

Kuiva silma sündroomi sümptomeid võivad põhjustada vananemine, keskkond, töö kuvariga ja kontaktläätsede kandmine. Testi, kas kannatad kuiva silma sündroomi all.

Kuidas ära tunda?

Kõige tavalisemad kuiva silma sündroomi sümptomid on silmade kipitus, sügelus, võõrkeha tunne silmas, valguskartlikkus ning väsinud ja vesised silmad.

Santen

Santen OY on Põhja-Euroopa juhtiv silmaravimite tootja. Santen arendab säilitusaineteta preparaate silmahaiguste raviks.